Tavşan Çocuk Odası Süsü | Kendin Yap

yazar Beyaz Kedili Ev

Hem çocuk odası süsü hem de evinizin diğer alanlarında dekoratif obje olarak kullanabileceğiniz bir fikirle geldik! Evdeki malzemelerle yapabileceğiniz bu tavşan çocuk odası süsünün detayları için yazımıza buyurun!

Biz tavşan şeklinde yaptık, ancak siz odanızın temasına göre kuzu, kedi, köpek gibi diğer şekillerde de yapabilirsiniz.

Öncelikle yapacağımız şekli basitçe bir kartona çizip kesiyoruz. Kartonun beyaz olması, malzemelerin arasında boşluk kalması halinde arkadan sırıtmayacaktır. Bir yandan kulak çubuklarının pamuklu kısımlarını makas yardımıyla kesiyoruz. Elde ettiğimiz tavşan şekline, kulaktan başlayarak küçük pamukları yapıştırmaya başlıyoruz. Gövdenin ortasına kuyruk için bir ponpon yerleştiriyoruz. Bu ponponu iplerden ya da yine pamuktan da oluşturabilirsiniz.

Küre şeklindeki straforu ortadan ikiye bölüyoruz. Bu parçayı istediğiniz bir renkte akrilik boya ile boyayabilirsiniz. Son olarak da tavşanımızın arkasına yapıştırdığımız çöp şişi bu strafora saplıyoruz. Dekoratif tavşan çocuk odası süsü hazır!

Bizden ilham alarak dekoratif çocuk odası süsü yapımını siz de deneyimlediyseniz, Instagram hesabımız üzerinden paylaşırsanız çok mutlu oluruz ^.^

Bunları Da Yapabilirsiniz!

Fikrinizi Paylaşın.

Duvar Dekorasyonu Fikirleri Küçük Salon Dekorasyonu Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri 2021 Dekorasyon Trendleri Küçük Mutfaklar İçin 10 Fikir